Jsme všude na jihu Čech.

Policisté hledají svědky srážky auta a dvanáctiletého cyklisty

Veselí nad Lužnicí – Táborští dopravní policisté hledají svědky nehody osobního auta a nezletilého cyklisty ve Veselí nad Lužnicí. Modré neb černé auto, zřejmě VW Passat combi srazilo chlapce ve středu 5. července před 20. hodinou v Hamerské ulici na jihovýchodním okraji města. Konkrétně v prostoru přemostění přes železniční trať.

Policejní mluvčí Miroslav Doubek popsal, že vozidlo řídil muž ve věku kolem 50 – 55 let hubené postavy s krátkými hnědými vlasy. V autě jel sám. „Chlapec po střetu s vozidlem upadl na vozovku, čímž utrpěl lehké poranění. Řidič vozu na místě zastavil a s chlapcem komunikoval. Událost však více neřešil, neoznámil a z místa odjel, a to směrem na Veselí nad Lužnicí. Následkem střetu by jeho vozidlo mělo mít, mimo jiného, nejspíše poškozené čelní sklo v místě před spolujezdcem,“ dodal mluvčí.

Policisté žádají řidiče nebo další případné svědky, aby se přihlásili na lince 158, na číslech 974 238 250 nebo 974 238 111, případně se dostavili na služebnu dopravní policie v táborské Soběslavské ulici č. 2763.

policie

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

  • reklama-tv-hcp.png

Reklama 2

  • logo-vykov-vertical-1.jpg

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3

  • Web-TV-jéčko-VDN_banner_1280x720.png