Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Policisté hledají řidiče, který se střetl na přechodu s osmiletým chlapcem

Mladá Vožice – Policisté hledají řidiče šedé Škody Fabie, který se v pátek 21. října kolem 15. hodiny střetl ma přechodu v centru Mladé Vožice na Táborsku s osmiletým chlapcem.

Policejní mluvčí Miroslav Doubek popsal, že konkrétním místem je přechod v ulici E. K. Rosola. Chlapec přecházel „zebru“ od ulice Jana Jeníka z Bratřic ve směru k Plaňkově ulici. Řidič přijížděl k přechodu ve směru od Tábora.

„Řidič vozu měl údajně po kolizi zastavit, vystoupit a s chlapcem komunikovat. Událost však neoznámil a z místa následně odjel. Vyzýváme tímto uvedeného řidiče, aby se přihlásil policii a podal k události vysvětlení,“ dodal mluvčí.

Řidič nebo další případní svědci se mají přihlásit policistům na telefonních číslech  974 238 453 nebo 974 238 720, případně na bezplatné lince tísňového volání 158.

15647084-dite-bezi-pres-silnici-na-prechodu-pro-chodce
Ilustrační snímek. Foto: www.cz.123rf.com

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3