Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Policie hledá ženu z Příbramska, zřejmě se pohybuje na jihu Čech

Jižní Čechy – Na Písecku nebo Táborsku by se mohla pohybovat pohřešovaná žena z Příbramska, kterou aktuálně hledají tamní kriminalisté.

Sedmatřicetiletá Marie Hlaváčková je nezvěstná od středy 2. srpna. Měří 165 až 175 centimetrů, je střední postavy a má rovné blonďaté vlasy, hnědé oči a oválný obličej.

„Pohřešování ženy oznámil její přítel, který ji naposledy viděl v půl sedmé ráno v úterý 1. srpna v místě současného bydliště na Příbramsku. Na základě vyhodnocení výsledků prováděného šetření příbramští kriminalisté předpokládají, že by se pohřešovaná mohla pohybovat po území Jihočeského kraje,“ uvedla policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

Pokud jste pohřešovanou někde viděli nebo víte, kde by se mohla aktuálně nacházet, zavolejte na linku 158 nebo se dostavte na kteroukoliv policejní služebnu.

Marie Hlaváčková. Foto: Policie ČR

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3