Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Policie hledá svědka vážné nehody. Jezdí červenou dodávkou

Českobudějovicko – Kriminalisté hledají řidiče červené dodávky, který velmi pravděpodobně viděl vážnou nehodu, která se stala ve středu 25. ledna po deváté hodině ranní u Švamberka na hlavní silnici I/3 z Budějovic na Veselí nad Lužnicí. Při čelním střetu dvou aut se tam těžce zranili oba řidiči, muž (35) a žena (41).

„Policisté šetřením zjistili, že řidič, který je pro ně důležitým svědkem, jel v červeném dodávkovém vozidle tovární značky VW LT. Vozidlo by mělo mít zadní dvoukřídlé dveře bez oken. Řidič  jel ve směru na Veselí nad Lužnicí a mohl by policistům podat cenné informace,“ řekla policejní mluvčí Lenka Pokorná.

Pomoci s objasňováním příčin nehody mohou i další případní svědci. Pokud jste nehodu vozidel peugeot a fabia viděli nebo jste projížděli kolem a měli v autě zapnutou kameru, volejte na linku 158 nebo na číslo 974 226 333. Případně se dostavte na služebnu budějovických kriminalistů v Plavské ulici č. 2.

Řidiče – svědka hledají policisté. Foto: PČR

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

  • reklama-tv-hcp.png

Reklama 2

  • logo-vykov-vertical-1.jpg

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3

  • Web-TV-jéčko-VDN_banner_1280x720.png