Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Policie hledá motorkáře „Páďu“ a jeho kamaráda

Jistebnice – Policisté hledají dva mladíky, kteří jezdili v neděli 9. října odpoledne na černých terénních motorkách kolem Hronova lesíku a rybníku Chadimák v Jistebnici a dostali se do konfliktu s jedním z místních obyvatel.

Policejní mluvčí Miroslav Doubek popsal, že oběma motorkářům je asi 18 let a měří kolem 175 centimetrů. První je silnější postavy s kulatým obličejem a má středně dlouhé hnědé vlasy. Druhý je hubený, má protáhlý obličej a středně dlouhé špinavé blond vlasy. Na sobě měli černé motorkářské kombinézy a černé helmy a rukavice. Jeden oslovoval druhého přezdívkou „Páďo“.

„Vyzýváme tímto oba uvedené motorkáře, aby se spojili s událost vyšetřujícími policisty a podali ve věci vysvětlení,“ dodal mluvčí. Mladíci nebo případní svědci, kteří motorkáře viděli nebo vědí, o koho se jedná, se mají přihlásit na číslech 974 238 326 či 974 238 700 nebo na bezplatné lince 158.

motorky
Ilustrační snímek. Foto: www.acesport.cz

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3