Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Pojď si to rozdat! Bezdomovec vyzval ženu na pěstní souboj

České Budějovice – Nejsou to ani dva týdny, co 47letý bezdomovec ze Slovenska znečistil exkrementy a odpadky zpovědnici v kostele a trolejbus MHD (o případu jsme informovali v bleskovém zpravodajství TV Jéčko). Teď má další problém.

Mluvčí městské policie Věra Školková popsala, že muž v neděli 12. února napadal kolemjdoucí v parku v Havlíčkově kolonii a jednu starší ženu, která venčila psa, vyzval dokonce na pěstní souboj. Museli tak zasahovat strážníci.

„Do seznamu jeho prohřešků se nyní přidá i přestupek proti občanskému soužití, kterého se dopustil urážkou na cti a vyhrožováním újmou na zdraví. Pokud bude muž uznán pravomocně vinným ze svých předchozích přestupků proti veřejnému pořádku, dočká se pravděpodobně udělení sankce zákazu pobytu na území krajského města po dobu tří měsíců,“ dodala mluvčí.

Ilustrační snímek. Foto: pixabay.com

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3