Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Pohřešovaného našli živého. Spal v lese obklopen láhvemi

Jindřichohradecko – Dobrý, ale trochu nečekaný konec mělo pátrání po ztraceném 52letém muži z Vysočiny, kterého se ve čtvrtek 17. srpna zúčastnili policisté z obvodního oddělení v Dačicích na Jindřichohradecku.

Pohřešovaný odešel z místa trvalého bydliště v okolí Telče už 11. srpna. O dva dny později se naposledy telefonicky ozval svému otci a od té doby byl nekontaktní. Policisté ho pak našli ve čtvrtek dopoledne v lese u Starého Hobzí.

„Dačickým policistům se naskytl zajímavý pohled, když vypátraný muž pospával na zemi a byl zjevně pod vlivem alkoholu. Vedle sebe měl prázdné láhve od piva a téměř prázdnou láhev tvrdého alkoholu o objemu 0,5 litru,“ popsala policejní mluvčí Hana Millerová.

Při zkoušce na alkohol muž nadýchal 2,4 promile. Policistům řekl, že se potuluje po okolí Dačic a Starého Hobzí, kde chodí po lesích a polích, navštěvuje hospody a přes noc pospává pod širým nebem.

„Dle jeho slov je absolutně v pořádku, zcela zdráv a  nikdo mu neublížil.  O úspěšném pátrání  byl vyrozuměn operační důstojník, oznamovatel i policisté z Telče, jenž  pátrání  vyhlašovali,“ dodala mluvčí Millerová.

Ilustrační snímek. Foto: pixabay.com

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3