Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Podzimní divadelní sezona je za dveřmi. Divadlo Oskara Nedbala Tábor nabízí 7 nabitých předplatitelských skupin.

Předplatné na podzimní sezonu lze zakoupit do 7. září. Objednávky může podat online, poštou, do schránky na budově divadla a od 27. srpna také osobně v divadelní pokladně. První předplatitelské tituly budou uvedeny už v průběhu září.

„V roce 2018 si připomínáme sto let od založení republiky, sedmdesát od komunistického převratu a padesát od Pražského jara. Tato výročí jsme se rozhodli oslavovat společnými divadelními zážitky. Přivezeme Vám mimo jiné několik výjimečných inscenací, které jsou výsostně české či reflektují různé historické etapy. Historií „krátkého“ dvacátého století nás provede osobní zpověď Milana Uhdeho zinscenovaná Národním divadlem Brno nebo retro kabaret z pražské Violy. Prvorepublikovou atmosféru připomene Orchestr Ježkovy stopy či jihočeská hudební revue. HaDivadlo z Brna uvede vynikající dramatizaci románu Kateřiny Tučkové účtující s poválečným odsunem brněnských Němců a do válečných let zavede i skvělá Naše třída z brněnské Polárky. Léta normalizační připomene pardubická komedie, divoká devadesátá pražské Studio PalmOFFka Praha. Výsostně česká hudba zazní v podání Jihočeské filharmonie. Svátkem bude též uvedení Nedbalova Vinobraní či Maryši bratří Mrštíků. Děti budou oslavovat společně s Bedřichem Smetanou a jeho národní (Vy)prodanou nevěstou. Celé století jim připomene spící Šípková Růženka. A bude toho pochopitelně mnohem více.“ říká o nadcházející sezoně ředitelka divadla Mgr. Linda Rybáková.
Anotace k jednotlivým představením naleznete buďto v tištěném programu, který je k dispozici ve vestibulu divadla nebo na webových stránkách www.divadlotabor.cz/predplatne.

K výhodám předplatného patří stálé místo v hledišti, 30% sleva na představení z jiných skupin předplatného, přednostní nákup vstupenek na všechna představení uváděná mimo předplatné i pravidelné zasílání programu divadla. I pro tuto sezonu je předplatenka přenosná, a tak ji mohou abonenti darovat nebo zapůjčit.
Vedle předplatitelských titulů budou nadále probíhat večery s LiStOVáNím, Barevné čtvrtky a nově také ScienceCafé.

Tisková zpráva

Jéčko Man

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3