Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Po nehodě na hlavním tahu z Budějovic na Písek zemřel člověk

Pištín (Českobudějovicko) 31. ledna (ČTK) – Po tragické nehodě na silnici I/20 mezi obcemi Pištín a Sedlec na Českobudějovicku zemřel dnes ráno jeden člověk. Silnice v místě je zavřená. ČTK to řekl jihočeský policejní mluvčí Miroslav Doubek. Jde o hlavní tah z Českých Budějovic na Písek, úsek bude podle odhadu policie zavřený několik hodin.

Nehoda se stala kolem 6:30. „Je to nehoda nákladního a osobního vozidla se smrtelným zraněním, k tomu jsou tam ještě další nehody. Jestli budou dvě nebo tři, to ukáže další šetření,“ řekl Doubek.

Podle mluvčího jihočeského policie Milana Bajcury se nehoda stala u rybníku Volešek. Na místě se následně staly ještě další nehody. „Jak dojížděla auta, nebrzdila. Komunikace bude na hodně dlouho zavřená: původní odhad byl na dvě hodiny, ale možná to bude delší, než to tam vyčistí,“ řekl ČTK Bajcura.

vkc dr

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3