Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Pacientka utekla z psychiatrie. Pak se na ulici poprala se zřízencem

České Budějovice – S jednadvacetiletou ženou, která utekla z psychiatrického oddělení nemocnice, měli minulý týden co do činění budějovičtí strážníci.

Jejich mluvčí David Štýfal popsal, že strážníci vyrazili na místo poté, co jejich operační středisko přijalo oznámení o potyčce muže a ženy na Lidické třídě.

Když strážníci přijeli na místo, skutečně spatřili muže a ženu, jak se vzájemně drží na zemi. Rozuzlení situace bylo jiné, než strážci zákona očekávali. „Muž byl totiž zřízencem psychiatrického oddělení českobudějovické nemocnice a zadržel jednadvacetiletou ženu, která se pokusila z oddělení utéct,“ řekl mluvčí.

Mladá žena se pokusila o útěk i za přítomnosti strážníků a ti jí proto nasadili služební pouta. Následně ji převezli zpět na psychiatrické oddělení, kde byla předána do péče lékařů.

Ilustrační snímek. Foto: e-mostecko.cz

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3