Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Ozbrojený lupič z baru ve Volyni cestuje po republice taxíkem

Jižní Čechy – Už téměř měsíc pátrají kriminalisté po 42letém Martinu Balážovi ze Strakonicka, který v pondělí 10. dubna po 20. hodině přepadl bar ve Volyni. Ohrožoval barmanku pistolí a donutil ji k vydání peněz.

Policejní mluvčí Jaromíra Nováková zmínila, že hledaný muž se po vyhlášení pátrání přesunul do středních Čech. A od té doby je zřejmě stále na pohybu.

„Po spáchání loupeže hledaný muž odjel do Příbrami a následně do Prahy, kde měl navštěvovat hodinové hotely. Muž se po České republice se nechává přepravovat vozidly taxi služby. Není vyloučeno, že by se podobného jednání mohl hledaný muž dopustit na jiném místě napříč republikou,“ řekla mluvčí.

Martin Baláž měří kolem 170 centimetrů a je střední postavy. Má širší ramena, hnědé oči a krátké hnědé vlasy s výraznými čelními kouty. Je nebezpečný a ozbrojený, proto se nepokoušejte ho sami zadržet.

Pokud jste muže viděli, zavolejte ihned na linku 158.

Martin Baláž. Foto: Policie ČR

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3