Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Osmdesátiletá žena šikanuje sousedy. U sporu zasáhli i strážníci

České Budějovice – Problematickou 80letou seniorku řešili v minulých dnech budějovičtí strážníci v Havlíčkově kolonii. Žena dlouhodobě znepříjemňuje život svým sousedům, teď ji nejspíše čeká pokuta.

Mluvčí městské policie Věra Školková popsala, že dotyčná se prý už delší dobu dopouští schválností a hrubého jednání, jako jsou hlasité údery s vybavením bytu nebo křik a vulgární nadávky na adresu svých sousedů. A to jak ve dne, tak i v noci.

„Obyvatelé, jimž je chování osmdesátileté ženy adresováno, se marně snažili vyjít se svou sousedkou po dobrém. V současnosti se situace vyhrotila tak, že na pomoc přivolali strážníky. Jakmile strážníci vyslechli průběh událostí od obyvatel domu, obrátili se na ženu, jíž obvinili z narušování občanského soužití,“ řekla mluvčí.

Seniorka popřela, že by se dopustila čehokoliv nezákonného. Svá tvrzení teď bude muset obhájit před správním orgánem budějovického magistrátu.

Ilustrační snímek. Foto: TV Jéčko

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3