Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Opilý řidič zabil spolujezdce a zranil i dva další spolucestující

Kožlí – Smrtelnou nehodu, kterou má na svědomí opilý řidič, řeší od víkendu dopravní policisté a kriminalisté na Písecku. Třicetiletý řidič citroënu s téměř dvěma promile alkoholu v krvi havaroval v sobotu 18. června před půlnocí u Kožlí. Spolujezdec na předním sedadle na místě podlehl těžkým zraněním, v nemocnici skončil i řidič a další dva spolujezdci, všichni se středně těžkými a těžkými zraněními.

Policejní mluvčí Miroslav Doubek popsal, že řidič nezvládl průjezd pravotočivou zatáčkou u rybníku Bochce a skončil mimo silnici. „Během uplynulých tří dnů je to již třetí tragická nehoda na jihočeských silnicích. Od začátku roku si tak dopravní nehody vyžádaly již devatenáctou oběť,“ řekl mluvčí.

Viníka nehody čeká trestní stíhání pro usmrcení z nedbalosti a těžké ublížení na zdraví z nedbalosti. Hrozí mu až šestileté vězení.

Nehoda na Písecku. Foto: Policie ČR

 

 

 

Jéčko Man

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3