Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Opilý řidič v Kaplici srazil ženu, pak chtěl ujet a narazil do mostku

Kaplice – Hned dvě nehody v rozmezí několika vteřin způsobil v sobotu večer opilý 41letý řidič Škody Octavie v Kaplici. První z nich skončila lehkým zraněním chodkyně.

Podle policejního mluvčího Milana Bajcury jel řidič ve 20.40 hodin Českobudějovickou ulicí kolem městského parku a pravděpodobně kvůli příliš vysoké rychlosti nezvládl řízení a vjel na chodník, kde porazil dopravní značku.

„Zde v tu chvíli stála mladá žena, kterou vozidlo nárazem povalilo dolů z mírného srázu. Následně řidič s vozidlem vyjel zpět, kde po přejetí silnice havaroval z druhé strany do kamenobetonového mostku,“ popsal mluvčí.

Po nehodě muž vystoupil z auta a chtěl z místa utéct. V tom mu zabránili náhodní chodci a svědci. Při vyšetřování nehody odmítl řidič dechovou zkoušku, ale jeho pohyb byl nekoordinovaný a policisté cítili z jeho dechu alkohol. Proto muži zabavili řidičák a teď ho čeká další vyšetřování.

Nehoda v Kaplici. Foto: Policie ČR

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3