Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Opilý (ne)řidič na Hradecku boural a těžce zranil čtyři spolujezdce

Hatín – Nehodu opilého řidiče, při které se viník zranil lehce a jeho čtyři spolucestující těžce, vyšetřují policisté na Jindřichohradecku. Devatenáctiletý mladík bez řidičského oprávnění v nepojištěné mazdě s propadlou technickou havaroval ve středu 2. srpna po půl jedenácté v noci u Hatína.

Podle policejní mluvčí Hany Millerové nezvládl kvůli vysoké rychlosti průjezd levotočivou zatáčkou. Vyletěl ze silnice a naboural do betonového mostku.

„S vozidlem se převrátil a skončil vpravo mimo vozovku. Na místě dopravní nehody provedli dopravní policisté u řidiče   dechovou zkoušku přístrojem Dräger  s pozitivním výsledkem,“ řekla mluvčí.

Řidič měl v krvi přes 1,5 promile, při nehodě se lehce zranil a zdravotníci ho převezli do jindřichohradecké nemocnice. Jeho čtyři spolucestující – dvě ženy (20 a 18) a dva muži (28 a 19) takové štěstí neměli. „Utrpěli těžká zranění, se kterými byli jak letecky, tak vozidly rychlé lékařské pomoci transportováni do nemocnice v Českých Budějovicích,“ dodala mluvčí.

Případem se nadále zabývají jindřichohradečtí kriminalisté.

Nehoda na Jindřichohradecku. Foto: Policie ČR

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3