Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Opilý muž vykradl dům na kraji Budějovic, pak na sebe zavolal policii

České Budějovice – Dvaačtyřicetiletý recidivista se v pondělí večer vloupal do rodinného domu na okraji Budějovic. Odcizil různé drogistické zboží za několik tisíc korun a pak z místa utekl. Za pár desítek minut sám na sebe zavolal na policii.

Policejní mluvčí Milan Bajcura řekl, že když muže zadrželi suchovrbenští policisté, zjistili, že není úplně při smyslech.

„Vzhledem k tomu, že byl silně pod vlivem alkoholu, převezli ho policisté na protialkoholní záchytnou stanici a druhý den ho eskortovali na služebnu, kde ho vyslechli. Zároveň mu sdělili podezření ze spáchání přečinů krádeže a porušování domovní svobody. Za stejný skutek již byl v posledních třech letech trestán,“ popsal mluvčí.

Policisté stíhají muže ve zkráceném přípravném řízení, do dvou týdnů by měl stanout před soudem. Při prokázání viny a odsouzení mu hrozí až tříleté vězení.

Ilustrační snímek. Foto: plzenskonadlani.mzf.cz

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3