Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Opilec řešil hádku se ženou divokou jízdou ve vozíku po hale i na kole

Strakonice – Divoké opilecké extempore předvedl 33letý muž ve Strakonicích. Vyneslo mu pobyt v policejní cele a trestní stíhání pro výtržnictví, ohrožení pod vlivem návykové látky, neoprávněné užívání cizí věci, poškození cizí věci a maření úředního rozhodnutí.

Policejní mluvčí Jaromíra Nováková zmínila, že všechno odstartovala hádka s přítelkyní (26), kterou muž fyzicky napadl před domem. Kromě ran ji zahrnul i nadávkami. Poté se šel „uklidnit“ do práce.

„Zde se bez souhlasu zmocnil vysokozdvižného vozíku, se kterým jezdil po výrobních halách, kde poškodil podlahu a další stroje, do kterých úmyslně najížděl. Škoda, kterou zde vozíkem způsobil, byla vyčíslena na přibližně 115 000 korun,“ popsala mluvčí.

Po jednom karambolu se stal vysokozdvižný vozík nepojízdným a muž ho rychle odstavil. Protože už byli na cestě policisté, na nic nečekal, naskočil na cizí jízdní kolo a ujížděl pryč směrem na Vodňany. Jeho značně nestabilní jízda ale rozčílila jednoho z kolemjedoucích řidičů, který ho začal napomínat a stejně tak zavolal na policii.

„Opilý muž kolo na Podsrpu odhodil včetně jedné svojí boty a napůl obutý se pěšky vydal směrem do Strakonic, kde si jej všimla hlídka městské policie, která muže předala policistům,“ pokračuje mluvčí.

Policisté při kontrole naměřili muži přes dvě promile alkoholu. Navíc zjistili, že má od ledna zákaz řízení motorových vozidel.

Teď ho čeká soud, který ho může poslat až na tři roky do vězení.

Nabouraný vozík v hale. Foto: Facebook

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3