Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Opilá řidička v BMW nabourala přímo do policejní stanice

Vimperk – Kuriózní dopravní nehodu vyšetřují policisté ve Vimperku na Prachaticku. Opilá řidička (26) vozidla BMW nezvládla minulý čtvrtek řízení v ulici 1. máje, vjela na parkovací stání a tam narazila do Fordu Fiesta.

„Následně obě vozidla pokračovala po nárazu přes chodník až k budově místního obvodního oddělení,“ doplnila policejní mluvčí Martina Joklová s tím, že řidička utrpěla při nehodě zranění a skončila v nemocnici. Když ji policisté dělali test na alkohol, zjistili, že má v krvi necelá dvě promile.

„Hrůzně vyhlížející dopravní nehoda mohla mít tragické následky, pokud by se po chodníku pohybovali chodci. Jeden muž tudy procházel jen asi minutu po nehodě,“ dodala mluvčí Joklová. Škodu na autech a poničené zdi budovy vyčíslili policisté na 220 tisíc korun.

Policisté teď stíhají řidičku pro ohrožení pod vlivem návykové látky. Při prokázání viny a odsouzení jí hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Nehoda ve Vimperku. Foto: Policie ČR

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3