Jsme všude na jihu Čech.

G-Car České Budějovice

Novým ředitelem nemocnice v Č. Krumlově se stane Jindřich Florián

Český Krumlov (ČTK) – Novým ředitelem českokrumlovské nemocnice se stane od 1. července dosavadní místopředseda představenstva společnosti Jindřich Florián. Ve funkci nahradí Jaroslava Šímu, který odchází na manažerskou pozici Zdravotnického holdingu Plzeňského kraje. Jedenašedesátiletý Florián je primářem interního oddělení českokrumlovské nemocnice, v níž působí od roku 1981. ČTK o personální změně informovala asistentka předsedy představenstva nemocnice Ingrid Adamíčková.

„Budoucnost pro nejbližší roky, a tedy i plány na toto období nám narýsoval můj předchůdce. Jaroslav Šíma odvedl dobrou práci, když připravil a rozjel celou řadu projektů, které změní českokrumlovskou nemocnici ve vysloveně moderní zařízení svého druhu. Plán je tyto projekty úspěšně dotáhnout. Jedná se především o výstavbu nového multifunkčního pavilonu a jeho uvedení do provozu,“ uvedl Florián. Funkční období ve funkci ředitele mu skončí 31. března 2020.

Českokrumlovská nemocnice, která zaměstnává 65 lékařů a 215 zaměstnanců středního zdravotního personálu, loni hospodařila se ziskem 3,6 milionu korun. „Naše nemocnice si dlouhodobě zakládá na osobním přístupu a rodinné atmosféře. Tento postoj jak k pacientům, tak k zaměstnancům, bych velmi rád udržel a dále ho rozvíjel,“ uvedl Florián.

J. Florián. Foto: cssdck.cz

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

  • reklama-tv-hcp.png

Reklama 2

  • logo-vykov-vertical-1.jpg

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3

  • Web-TV-jéčko-VDN_banner_1280x720.png