Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Nehoda u Bujanova má dvě oběti. Zemřel i druhý řidič

Bujanov / AKTUALIZOVÁNO/ – Tragická dopravní nehoda se smrtelnými následky se stala ve čtvrtek 25. května odpoledne u Bujanova na Českokrumlovsku.

Na silnici první třídy č. 3 se srazila dvě auta BMW. „Záchranáři na místě nalezli dva zraněné muže. Jeden zůstal po nárazu zaklíněn ve vozidle a došlo u něj k selhání základních životních funkcí. Přes okamžitě zahájenou neodkladnou resuscitaci se nepodařilo tohoto pacienta zachránit. Zemřel na místě na následky těžkých mnohačetných zranění neslučitelných se životem. Druhý muž byl při vědomí, při střetu utrpěl závažná mnohačetná poranění, která ho bezprostředně ohrožovala na životě. Po poskytnutí nezbytné neodkladné péče byl pacient v kritickém stavu letecky transportován na anesteziologicko- resuscitační oddělení Nemocnice České Budějovice,“ řekla ve čtvrtek  mluvčí jihočeské záchranné služby Petra Kafková.

I druhý z řidičů podlehl v pátek ráno v českobudějovické nemocnici těžkým zraněním. Od začátku roku do pátku 26. května zahynulo při nehodách na jihočeských silnicích už 14 lidí.

Nehoda u Bujanova. 2x Foto: Policie ČR

bmw-11-pcr

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3