Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Nebojte se vody, lákají do bazénu lidi v Prachaticích

Prachatice – Záchrana tonoucího, potápění se šnorchlem i dýchacím přístrojem nebo základy zdravovědy. To vše čeká účastníky akce Nebojte se vody, kterou pořádají v pátek 23. prosince v Prachaticích. Dějištěm bude krytý plavecký bazén.

Lenka Houšková z městského úřadu zmínila, že na místě budou čtyři stanoviště, kde se lidé seznámí jak s potápěčským vybavením, tak i s technikami pomoci tonoucím se záchrannými pomůckami i bez nich. Rovněž si zde mohou vyzkoušet vytažení figuríny ze dna bazénu.

„Předběžný odhad trvání celé akce na všech stanovištích je tři hodiny,“ upřesnila Houšková.

Program bude rozdělený do dvou turnusů. První se uskuteční od 9.30 hodin a je určený školním družinám. Druhý turnus začíná ve 13 hodin a mohou se jej zúčastnit návštěvníci z řad veřejnosti, děti i dospělí.

Děti do devíti let zaplatí 30 korun. Děti od 10 do 15 let vyjde vstupné na 38 korun. Dospělí zaplatí 100 korun a důchodci 66 korun.

Ilustrační snímek. Foto: pixabay.com

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3