Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Na železničním přejezdu v Sudoměřicích se srazilo auto s kamionem

Sudoměřice u Bechyně – Více než pětihodinové přerušení provozu na železnici si vyžádala nehoda osobního auta a kamionu, kterou řešili v úterý 25. dubna po 20. hodině policisté na železničním přejezdu v Sudoměřicích u Bechyně na Táborsku.

Policejní mluvčí Milan Bajcura popsal, že návěs kamionu Scania se při bočním střetu se Škodou Felicií částečně převrátil na bok a skončil v kolejišti. Felicia se po nárazu ocitla v příkopu mimo přejezd. Účastníci nehody naštěstí vyvázli bez zranění.

„Návěs se také opřel o sloup elektrického vedení, proto museli policisté a další složky Integrovaného záchranného systému, společně se zaměstnanci Českých drah, reagovat okamžitě. Byla zastavena vlaková cesta a vypnuto elektrické napětí. Vlak, který byl připraven v zastávce k odjezdu, zastavili a zajistili náhradní přepravu pro cestující autobusovou dopravou,“ dodal mluvčí Bajcura.

Vyprošťovací práce trvaly přes pět hodin a plný provoz železnice byl obnovený až před půl druhou v noci.

Nehoda u Sudoměřic. 2x Foto: Policie ČR

prejezd-2

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3