Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Na Táborsku se střetla dvě auta. Spolujezdkyně podlehla zraněním

Košice – Vážná dopravní nehoda se stala v pondělí 14. srpna dopoledne na silnici třetí třídy u Košic na Táborsku. Ve směru na Tučapy se bočně střetla dvě auta. Zatímco řidič jednoho vyvázl bez újmy na zdraví, posádka druhého vozidla – muž a žena (pravděpodobně manželé) ve věku 73 let, takové štěstí neměla. Jejich auto sjelo po nárazu do příkopu, kde narazilo do stromu. Oba utrpěli zranění, se kterými je zdravotníci transportovali sanitou a vrtulníkem do nemocnic v Táboře a Českých Budějovicích.

„V úterý pak přišla smutná zpráva. Spolujezdkyně v českobudějovické nemocnici zemřela. Případ si proto převzali táborští kriminalisté. K objektivnímu posouzení všech skutečností nařídili u zesnulé soudní pitvu. Případ šetří jako trestný čin usmrcení z nedbalosti,“ řekl policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Přesné příčiny a okolnosti nehody policisté stále zjišťují. Uvítají i pomoc případných svědků, kteří nehodu viděli. Ti mají volat na čísla 974 238 250, 974 238 111 nebo na linku 158.

Žena je 31. obětí letošních dopravních nehod na jihočeských silnicích.

Nehoda na Táborsku. Foto: Policie ČR

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3