Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Na Strakonicku našli mrtvého motorkáře. Policie hledá svědky

Škůdra – Tragickou smrt motorkáře vyšetřují policisté na Strakonicku. Muž středního věku vyjel v sobotu 27. května kolem poledne na projížďku na svém krossovém stroji Suzuki a náhodní svědci ho pak před 15. hodinou našli mrtvého, zavaleného pod motorkou v příkopu. Stal se patnáctou letošní obětí nehod na jihočeských silnicích.

Policejní mluvčí Miroslav Doubek popsal, že konkrétní místo nálezu se nachází u obce Škůdra, asi 400 metrů od obce ve směru na Tažovice. „Na místo přivolaný lékař již mohl pouze konstatovat smrt. Všechny okolnosti této tragické události jsou předmětem následného šetření strakonických dopravních policistů. Jednou z nejpravděpodobnějších příčin se jeví havárie motocyklisty, nelze však vyloučit ani další případné okolnosti,“ řekl policejní mluvčí.

Policisté nařídili pitvu motorkáře a o pomoc žádají i případné svědky. Pokud jste motorkářovu jízdu zaregistrovali nebo máte k případu jakékoliv poznatky nebo informace, zavolejte prosím na linku 158 nebo přímo strakonickým dopravním policistům na čísla 974 237 250, 974 237 111. Případně je navštivte na služebně v ulici Na Ohradě č.p. 1067 ve Strakonicích.

Nehoda na Strakonicku. 2x Foto: Policie ČR

skudra

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3