Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Na Písecku zmizela žena v osmém měsíci těhotenství. Víte o ní?

Mirovice – Policisté žádají o pomoc při pátrání po ztracené 38leté Lence Vopičkové z Mirovic na Písecku. Žena je v osmém měsíci těhotenství, nezvěstná je od soboty 2. září.

„Podle dosud zjištěných skutečností měla pohřešovaná odejít v sobotu 2. září v ranních hodinách z bydliště v Mirovicích a měla zamířit do Písku. Do současné doby se však nevrátila, neozvala se a policisté ani kriminalisté zatím nevypátrali, kde by se mohla zdržovat,“ řekla policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

Pohřešovaná Lenka Vopičková měří 170 až 175 centimetrů, je střední postavy a má ryšavé vlasy a hnědé oči. Při odchodu z domova na sobě měla černou šusťákovou bundu s kapucí, zelenou mikinu a černé elastické kalhoty. Na nohou měla bílé sportovní boty s růžovým znakem.

Pokud jste ji někde viděli nebo víte, kde by se mohla aktuálně nacházet, zavolejte na linku 158 nebo na číslo 974 235 440.

Lenka Vopičková. Foto: Policie ČR

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3