Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Muže těžce zranil převrácený traktor při nakládce hnojiva

Jindřichův Hradec – Vážný úraz vyšetřují od středy 12. dubna kriminalisté na Jindřichohradecku. Na muže (63) se převrátil traktor při nakládání hnojiva do secího stroje. Traktorista utrpěl těžké zranění a zdravotníci ho transportovali vrtulníkem na ARO do českobudějovické nemocnice.

Policejní mluvčí Hana Millerová řekla, že úraz se stal ve chvíli, kdy muž nakládal tunu hnojiva do secího stroje a manipuloval hydraulickou rukou upevněnou ke traktoru. Ten se převrátil.

„Traktor přimáčkl poškozeného k vedle stojícímu secímu stroji, čímž utrpěl těžké, život ohrožující zranění. Na místo se ihned dostavili policisté z obvodního oddělení Jindřichův Hradec s  kompletní výjezdovou skupinou služby kriminální policie a vyšetřování,“ popsala mluvčí.

Kriminalisté řeší případ jako podezření z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti. Ve spolupráci z inspektory Oblastního inspektorátu práce pro Jihočeský kraj a Vysočinu budou zároveň zjišťovat, zda muž neporušil předpisy o bezpečnosti práce.

Ilustrační snímek. Foto: agroseznam.cz

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3