Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Muž z Tábora zmizel, hledají ho desítky policistů a dobrovolníků

Tábor – Kriminalisté žádají o pomoc při pátrání po pohřešovaném 42letém Rostislavu Samcovi z Tábora. Asi 182 centimetrů vysoký muž hubené postavy s váhou kolem 80 kilogramů, zelenýma očima a prořídlými hnědými vlasy byl naposledy spatřen v neděli 28. května ráno.

„Od té doby o sobě nepodal zprávu. Jeho pohřešování bylo na obvodním oddělení policie v Táboře oznámeno dnes po 13. hodině. Pátrá po něm několik policejních hlídek a dobrovolníků,“ řekl v pondělí 29. května odpoledne jihočeský policejní mluvčí Milan Bajcura.

Rostislav Samec měl na sobě modré rifle nebo tříčtvrteční černé kalhoty, bílé nebo červené triko a černou sofshellovou bundu.

Pokud jste ho někde viděli nebo víte, kde by se mohl aktuálně nacházet, zavolejte prosím na linku 158 nebo na číslo 974 238 700, případně se dostavte na služebnu policie v Divadelní ulici č. 212.

Rostislav Samec. Foto: Policie ČR

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3