Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Muž z Husince se ztratil před více než dvěma roky. Víte o něm?

Husinec – Už více než dva roky je nezvěstný 52letý Václav Šíma z Husince na Prachaticku. Jeho blízcí jej naposledy spatřili 29. ledna 2014 kolem sedmé hodiny ranní. Muž se od té doby rodině neozval a policistům se ho přes veškerá opatření dosud nepodařilo nalézt.

Policejní mluvčí Martina Joklová popsala, že pohřešovaný vypadá asi na 50 let, měří 180 centimetrů, je střední postavy a má krátké prošedivělé vlasy ostříhané na ježka, hnědé oči a prošedivělý plnovous. Jeho výrazným poznávacím znamením je kolébavá chůze.

„Při odchodu z domova měl na sobě maskáčovou bundu a kalhoty, černou mikinu, sportovní obuv značky HIS, tmavě šedé nebo hnědé barvy se žlutým lemem, takzvaně australský kožený klobouk tmavě hnědé barvy, přes rameno měl zelenou kabelu, takzvanou polní tašku,“ připomněla mluvčí.

Pokud jste Václava Šímu někde viděli nebo víte, kde by se mohl aktuálně nacházet, zavolejte prosím na bezplatnou linku 158 nebo přímo prachatickým kriminalistům na číslo 974 236 446. Případně se dostavte na kteroukoliv policejní služebnu.

Václav Šíma. Foto: Policie ČR

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3