Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Muž ve Vodňanech vzal z dodávky tašku s penězi. Poznáváte ho?

Vodňany – Policisté hledají staršího chlapíka tmavší pleti v bílé kšiltovce, který je podezřelý z krádeže věcí z auta ve Vodňanech. Sebral tašku na notebook s uloženými věcmi a penězi a způsobil škodu za tisíce korun.

Policejní mluvčí Milan Bajcura popsal, že ke krádeži došlo v úterý 25. července ve 14.10 hodin před prodejnou rychlého občerstvení v Tylově ulici. Řidič červené dodávky byl pryč z auta jen několik minut.

„Provedeným šetření a zajištěním kamerového záznamu byl zjištěn pohyb muže, který by mohl přispět k objasnění případu. Policisté z obvodního oddělení Vodňany žádají všechny, kteří poznají muže na fotografiích, aby se nám ozvali,“ řekl mluvčí.

Pokud pravděpodobného zloděje poznáváte, zavolejte na číslo nebo na linku 158. Případně se dostavte na služebnu v ulici Dr. Hajného č. 22 ve Vodňanech.

Hledaný muž. 4 x Foto: Policie ČR

viewimage-3viewimage-2 viewimage

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3