Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Muž v J. Hradci hodil po autobusu vidličkou. Škoda 75 tisíc korun

Jindřichův Hradec – Méně obvyklý případ poškození cizí věci vyšetřují policisté v Jindřichově Hradci. Podezřelým je 37letý muž. Ten v neděli 17. září kolem čtvrté hodiny ranní hodil kovovou příborovou vidličku na projíždějící autobus. Stalo se to na Nábřeží L. Stehny, výtržník byl pravděpodobně opilý.

Policejní mluvčí Hana Millerová zmínila, že vidlička trefila čelní sklo autobusu, na kterém tak vznikla škoda za nejméně 75 tisíc korun.

„V tomto případě byl řidič autobusu rozvážný a  zachoval ,ledový klid´. Nelekl se a  volant nestrhl ze svého směru. Přečin poškození cizí věci, za který je nyní podezřelý muž jindřichohradeckými policisty trestně stíhán, by pak mohl mít zcela jiný rozměr i následky,“ řekla mluvčí.

Muž se bude ze svého jednání zpovídat před okresním soudem. Při prokázání viny a odsouzení mu hrozí až roční pobyt ve vězení.

Ilustrační snímek. Foto: TV Jéčko

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3