Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Muž v Budějovicích přelezl plot a ukradl dámské kolo. Znáte ho?

České Budějovice – Policisté z budějovického obvodního oddělení ve Čtyřech Dvorech pátrají po mladším muži s takzvaným čírem na hlavě a výrazným tetováním na pravé paži a pravém lýtku, který 24. srpna navečer ukradl kolo v Českém Vrbném.

Policejní mluvčí Milan Bajcura popsal, že zloděj přelezl v 18.42 hodin více než dvoumetrový plot do objektu dětského zábavního centra Funpark Panda a odcizil žluto – černý dámský bicykl Olpran.

„Policisté zajistili fotodokumentaci, na základě níž by se mohlo jednat o muže ve věku 25 – 30 let, střední postavy, vlasy světlehnědé barvy po stranách vyholené a vprostřed s ponechaným „čírem“ žluté barvy, na očích sportovní brýle. Vzhledem k tomu, že muž byl oblečen pouze v kraťasy, je znatelné jeho výrazné tetování ,“ řekl mluvčí.

Pokud dotyčného poznáváte, zavolejte prosím na linku 158, na číslo 974 226 720 nebo se dostavte osobně na služebnu policie v ulici M. Chlajna č. 45 na sídlišti Máj.

Hledaný muž. 3x Foto: Policie ČR

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3