Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Muž se ženou se přiotrávili v chladícím přívěsu

České Budějovice – Přitápění v malém neodvětrávaném prostoru se málem stalo osudným 33letému muži a o rok mladší ženě v Českých Budějovicích. Dvojice přebývala v odstavném chladícím přívěsu v Suchomelské ulici a v pondělí odpoledne je tam našel přiotrávené náhodný svědek. Ten okamžitě přivolal městskou policii.

Její mluvčí David Štýfal popsal, že podle oznamovatele se muž se ženou nehýbali a nereagovali ani na žádné podněty.

„Po příjezdu hlídky na místo byla z přívěsu slyšet hlasitá hudba a byly vidět dvě osoby, které nehybně ležely vedle sebe. Dvaatřicetiletá žena a o rok starší muž měli u úst pěnu a jevili známky přiotrávení. Strážníci si ihned přivolali posádku zdravotnické záchranné služby a vynesli obě osoby ven, kde monitorovali jejich základní životní funkce,“ dodal mluvčí.

Zdravotníci převezli dvojici do nemocnice. Poté se na místo dostavili i policisté a hasiči.

„Dvojice si v malém neodvětrávaném prostoru přitápěla ohřívací lampou na propan butanové lahvi, kterou měla hned vedle postele,“ doplnil mluvčí městské policie.

Ilustrační snímek. Foto: mpolicie.c-budejovice.cz

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3