Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Muž se ženou platili nákupy cizí kartou. Poznáváte je?

České Budějovice – Placení nákupů cizí kartou mají na svědomí muž a žena, po kterých pátrají policisté z obvodního oddělení ve Čtyřech Dvorech. A to kvůli podezření na neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za který by jim v případě dopadení a usvědčení hrozil až dvouletý pobyt ve vězení.

Asi 30 – 40letý muž silnější postavy a zhruba 20 – 25letá žena štíhlé postavy našli cizí platební kartu 26. ledna mezi 14 – 14.30 hodin a už o hodinu později je zachytila kamera při prvním nákupu.

Muž měl na sobě modrou zimní bundu s kapucí, šedou mikinu a tmavé kalhoty a tenisky. Na hlavě měl modrou čepici. Žena měla sukni nebo kabát, růžovou mikinu, světle modré kalhoty a černé boty. Na hlavě měla černou zimní čepici.

„Čtyřdvorští policisté žádají případné svědky, kteří by poznali muže a ženu na fotografiích, aby nás kontaktovali na obvodním oddělení České Budějovice – Čtyři Dvory, M. Chlajna 45, telefon 974 226 720 případně na lince tísňového volání 158,“ dodal policejní mluvčí Milan Bajcura.

karta-1 karta-2

Hledaná dvojice. 3 x Foto: Policie ČR

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3