Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Muž se seznamuje se ženami na síti, pak se nastěhuje a okrade je

České Budějovice – Kriminalisté žádají o pomoc při pátrání po muži, který se seznamuje se ženami na internetu a po získání důvěry se k nim nastěhuje. Čerstvá láska ale zpravidla končí zklamáním a okradením důvěřivé ženy.

Šestačtyřicetiletý Vlastislav Petrův z Horního Maršova na Trutnovsku v Královéhradeckém kraji totiž podle policie sebere ve svém novém bydlišti cennosti a jde zas o dům dál. Jednou jsou to peníze, jindy třeba mobil. Několik případů je i v jižních Čechách.

„Hledaný se pravděpodobně pohybuje na celém území České republiky. Na muže vydalo Okresní státní zastupitelství České Budějovice souhlas se zadržením pro trestnou činnost,“ řekl jihočeský policejní mluvčí Milan Bajcura.

Vlastislav Petrův měří asi 175 centimetrů, je střední postavy a má rovné hnědošedé vlasy a hnědé oči. Může nosit vousy. Výrazným poznávacím znamením jsou zčernalé zuby.

Pokud jste se s mužem setkali nebo víte, kde by se mohl aktuálně nacházet, zavolejte prosím na linku 158 nebo se dostavte na kteroukoliv policejní služebnu.

Vlastislav Petrův. Foto: Policie ČR

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3