Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Muž na sjezdovce srazil lyžařku a zmizel. Hledají ho policisté

Lipno nad Vltavou – Policisté pátrají po starším lyžaři, který srazil ženu na sjezdovce v lipenském skiareálu. Pak z místa zmizel, aniž by poskytl zraněné lyžařce pomoc. Snaha policistů vypátrat ho se zatím míjela účinkem, proto se policisté obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc.

Policejní mluvčí Lenka Pokorná zmínila, že ke střetu lyžařů došlo přesně před měsícem, v sobotu 21. ledna kolem 11.24 hodin v blízkosti hospody U Yettiho na sjezdovce Pánská a Dámská.

„Při lyžování měl neznámý muž srazit lyžařku v místě u Černé boudy, ta utrpěla zranění. Dle dosavadního šetření by se mělo jednat o muže zdánlivého stáří kolem 60 let, oblečeného do tmavého kompletu,“ popsala mluvčí.

Pokud jste sražení lyžařky viděli nebo máte k nehodě jakékoliv informace, ozvěte se prosím policistům z lipenského obvodního oddělení na linku 158 nebo na číslo 974 232 760.

Ilustrační snímek. Foto: TV Jéčko

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3