Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Muž na kradené motorce riskantně ujížděl policii desítky kilometrů

Jindřichův Hradec – Divokou honičku se zlodějem na motorce za sebou mají policisté na Jindřichohradecku. V pondělí 15. května dopoledne pronásledovali asi čtyřicetiletého zloděje, který odcizil v Rakousku motocykl Suzuki GSXR 600 a pak s ním přejel za hranice. U Nové Hlíny nereagoval na výzvu k zastavení a začal ho pronásledovat policista na motorce. Pronásledování skončilo až po desítkách kilometrů.

„Řidič Suzuki velmi riskantní jízdou ohrožoval pronásledujícího policistu i ostatní účastníky silničního provozu. Rychlost jízdy místy přesahovala 200 km/h, ujížděl směrem na obec Mláka, poté pokračoval do Jindřichova Hradce, dále na Kardašovu Řečici a Nítovice, kde nezvládl řízení a havaroval,“ popsala policejní mluvčí Hana Millerová.

Kriminalisté zjistili, že řidič nevlastní řidičák a je podezřelý z páchání trestné činnosti v Rakousku i České republice. Aby jeho poslední jízdu co nejpodrobněji zmapovali, hledají případné svědky honičky. Ti se mají přihlásit na číslech 974 233 320(321) nebo na bezplatné lince 158.

Ilustrační snímek. Foto: cz.pinterest.com

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3