Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Muž na Hradecku zmlátil souseda teleskopickým obuškem

Nová Bystřice – Napadením teleskopickým obuškem a výhrůžkami zabitím vygradovaly spory dvou mužů (20 a 42) v bytovce na Novobystřicku. Sousedi měli konflikt v pondělí 3. dubna večer před domem i ve společné chodbě. Agresorem je mladší z dvojice.

Policejní mluvčí Hana Millerová popsala, že mladík bezdůvodně napadl staršího souseda a zasadil mu nejméně deset ran obuškem do hlavy a jiných částí těla. Při tom na něj křičel, že ho zabije. V dalších atacích zabránili útočníkovi dva svědci, kteří ho odvedli z chodby do jeho bytu.

„Agresor měl svým jednáním způsobit poškozenému  mnohočetné hematomy. Poškozený  vyhledal lékařské ošetření u svého praktického lékaře a po dobu 14 dnů byl omezen v běžném způsobu života,“ řekla mluvčí.

Policisté teď stíhají agresora pro tři trestné činy – úmyslné ublížení na zdraví ve stádiu pokusu, nebezpečné vyhrožování a výtržnictví. Do dvou týdnů by měl stanout před jindřichohradeckým okresním soudem. Při prokázání viny a odsouzení mu hrozí až tři roky vězení.

Ilustrační snímek. Foto: skrz.cz

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3