Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Muž chtěl znásilnit ženu v podchodu. Teď ho hledají kriminalisté

Vimperk – Pokus o znásilnění mladé ženy vyšetřují kriminalisté ve Vimperku na Prachaticku. Případ se stal v pátek 27. ledna po 11. hodině v podchodu u vlakového nádraží. Pachatel přistoupil zezadu k poškozené, chytl ji za rameno a začal osahávat. Žena se mu naštěstí vysmekla a utekla směrem ke kruhovému objezdu a Penny marketu.

Policejní mluvčí Martina Joklová popsala, že pachatel utíkal Sklářskou ulicí. Přeběhl na druhou stranu k parkovišti u supermarketu Lidl, kde se schoval mezi zaparkovaná auta. Bylo to u přechodu pro chodce před kruhovým objezdem.

Pachatelem je asi 175 – 180 centimetrů vysoký muž snědšího obličeje (ale zřejmě běloch) ve věku 25 – 30 let. Má výrazné rysy obličeje, hustější obočí, kulatý obličej, velké vykulené oči tmavé barvy, sportovní postavu a krátké hnědé vlasy. Mluví plynně česky bez přízvuku.

„Na sobě měl pravděpodobně sportovní soupravu. A to vícebarevnou, nejméně černé a šedé barvy, bunda či mikina byla s kapucí,“ doplnila mluvčí.

Kriminalisté žádají o pomoc případné svědky. Pokud jste událost nebo pachatele viděli nebo máte k případu jakékoliv další informace, ozvěte se prosím na linku 158 nebo na číslo 974 236 605.

 

Ilustrační snímek. Foto: bety.cz

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3