Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Moravák ze Strakonicka záhadně zmizel. Policie žádá o pomoc

Strakonicko – Policisté žádají o pomoc při pátrání po ztraceném 41letém Milanu Bílkovi z Brna, který žije se svou družkou ve Lnářích na Strakonicku. Podle ženy je jejich vztah bezkonfliktní a nic nenasvědčovalo tomu, že by muž měl nějaký důvod opustit bydliště. Partneři spolu naposledy komunikovali v pondělí 6. února prostřednictvím SMS zpráv. Vše bylo údajně v pořádku.

Policejní mluvčí Jaromíra Nováková popsala, že žena nahlásila mužovo zmizení ve středu. „Policisté provedli prověrky míst, ke kterým má muž nějaký vztah, prověrky lékařských zařízení a další úkony spojené s pohřešováním osob. Pátrání je zatím s negativním výsledkem,“ řekla mluvčí.

Pohřešovaný Milan Bílek měří 170 centimetrů a je střední postavy. Má vyholenou hlavu s hnědými vlasy, zelené oči a krátké strniště vousů. Když ho družka naposledy viděla, měl na sobě koženou bundu, rifle a černé kožené boty.

„Jeho mobilní telefon je nedostupný. U muže můžeme slyšet moravský přízvuk,“ doplnila mluvčí.

Pokud jste Milana Bílka někde viděli nebo víte, kde by se mohl nacházet, zavolejte prosím na linku 158 nebo se dostavte na kteroukoliv policejní služebnu.

Milan Bílek. Foto: Policie ČR

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3