Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Mladíci v Sezimově Ústí přiskočili k seniorovi a vzali mu peněženku

Sezimovo Ústí II – Bezbranný 88letý stařík se stal snadným terčem pro dvojici mladíků v Sezimově Ústí II. na Táborsku. Zloději si vyhlédli poškozeného ve čtvrtek 5. října krátce po poledni před domem č. 647/6 v Krátké ulici.

„Ve chvíli, kdy senior hodlal vstoupit do dveří, k němu zezadu přistoupili dva mladíci a ze zadní kapsy kalhot mu odcizili peněženku s finanční hotovostí, slevovými kartami do lékáren a s klíči. Následně oba z místa utekli,“ popsal policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Odcizením peněženky vznikla seniorovi škoda přes 3000 korun. Jeden ze zlodějů měří asi 180 centimetrů, na sobě měl modrou bundu a černé kalhoty. Druhého nedokázal poškozený popsat, uvedl pouze, že je menší postavy.

Policisté žádají o pomoc případné svědky nebo všechny, kteří se v uvedený čas pohybovali po Krátké ulici a blízkém okolí a mohli podezřelou dvojici vidět. Jakékoliv informace a poznatky k případu přijmou policisté na služebně v Soběslavské ulici č. 2763 v Táboře, na bezplatné lince 158 nebo na telefonních číslech 974 238 730 či 974 238 111.

Ilustrační snímek. Foto: cz.depositphotos.com

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3