Jsme všude na jihu Čech.

Lupič s kuklou a nožem přepadl bar v Táboře. Odnesl si tisíce korun

Tábor – Loupežné přepadení baru vyšetřují kriminalisté v Táboře. Pachatelem je asi 30letý česky mluvící muž zavalitější postavy s výškou 170 až 180 centimetrů, který měl na sobě kuklu a tmavší mikinu s kapucí.

Policejní mluvčí Miroslav Doubek popsal, že lupič přišel ve čtvrtek 15. června kolem půl čtvrté ráno do baru Admirál na náměstí Přátelství na Sídlišti nad Lužnicí v Táboře a ohrožoval obsluhu zbraní.

„Pod pohrůžkou použití nože přinutil zde obsluhující barmanku k vydání finanční hotovosti v řádu několika tisíců korun. K újmě na zdraví barmanky naštěstí nedošlo,“ řekl mluvčí.

Kriminalisté při vyšetřování uvítají i pomoc případných svědků. Obzvláště těch, kteří se ve čtvrtek mezi třetí a čtvrtou hodinou pohybovali na Sídlišti nad Lužnicí v prostoru náměstí Přátelství a přilehlých ulic Bukurešťské, Budapešťské, Minské, Sofijské, Hanojské či aleje Přátelství.

Pokud jste pachatele viděli nebo máte k případu jakékoliv poznatky, ozvěte se prosím na linku 158, na čísla 974 238 111 nebo 974 238 700, případně se dostavte na služebnu policie v táborské Soběslavské ulici č. 2763.

Young man posing with knife
Ilustrační snímek. Foto: olomouc.cz

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

  • reklama-tv-hcp.png

Reklama 2

  • logo-vykov-vertical-1.jpg

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3

  • Web-TV-jéčko-VDN_banner_1280x720.png