Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Letošní rok slibuje podle astrologů nové začátky a úspěchy pro všechny

Jižní Čechy – Mezi lidmi se šíří nadšení z pozitivních věcí, které by měl podle horoskopu přinést letošní rok. Co o tomto období říkají astrologové nebo čínské horoskopy?

Astrologové se shodují v tom, že uplynulý rok byl plný velkých změn, chaosu a stresu. Podle jejich výkladů se ještě v některých případech potáhne ve znamení změn i první polovina roku 2017. Ta druhá by pak měla být už plná nových začátků pro všechny.

„Je to rok jedničky, nových začátků. Bezesporu je to i rok velmi silný na vztahy. Musím k tomu ale podotknout, že lidé, kteří si nevyřešili svou minulost, tak se jim to promítá i do roku letošního,“ říká astroložka Jitka Bártová z Českých Budějovic.

Samozřejmě se jedná o výklad všeobecný, a jednotlivci mohou v různých oblastech vybočovat. V tomto případě je prý vždy dobré nechat si sestavit osobní horoskop podle data a hodiny narození. Velkou roli totiž hraje postavení jednotlivých planet, které má vliv na jednotlivá znamení.

„Posléze přejde Jupiter do vodního znamení Štíra. Bude tam mít velmi silné postavení a získá velkou sílu, takže na nás všechny začne působit a bude nám přinášet do života velice dobré zprávy. Může to být i tím, že my lidé si nalezneme své hodnoty,“ dodává astroložka Jitka Bártová.

Podle čínského kalendáře je stále ještě rok ohnivé opice. Ten byl podle výkladů předurčen k průběhu událostí jak na houpačce, plný změn stresu a chaosu. V tomto se výklady obou kultur shodují.

28. ledna začne rok ohnivého kohouta a potrvá až do 15. února 2018. Tento rok symbolizuje především vítězství a úspěchy, kterých v průběhu roku dosáhneme díky píli, trpělivosti a tvrdé práci. 

Ilustrační snímek. Foto: TV Jéčko

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3