Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Kriminalisté vyšetřují pokus o znásilnění před hudebním klubem

České Budějovice – Pokus o znásilnění mladé ženy vyšetřují budějovičtí kriminalisté. K události došlo ve středu 26. října mezi čtvrtou a pátou hodinou ranní u baru K2 na Sokolském ostrově.

Jihočeský policejní mluvčí Milan Bajcura popsal, že pachatelem by měl být asi 180 centimetrů vysoký slovensky mluvící muž ve věku kolem 40 let s oválným obličejem, vyšším čelem, krátkými vlasy ostřihanými na ježka a dioptrickými brýlemi.  Na sobě měl tmavou bundu a světlé kalhoty.

Podle poznatků policie podezřelý pravděpodobně navštívil klub a snažil se navázat kontakt s několika ženami.

„Poté měl na parkovišti oslovit poškozenou, po níž požadoval pohlavní styk. Žena se tomu aktivně bránila a tím zamezila dokonání skutku. Muž z místa utekl,“ dodal mluvčí.

Pokud muže poznáváte nebo o něm máte jakékoliv bližší informace, ozvěte se prosím na bezplatnou linku 158 nebo kontaktujte kriminalistu Martina Štefku na čísle  608 801 545.

viewimage-1 viewimage-2

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3