Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Kriminalisté opětovně žádají o pomoc při pátrání po ztracené ženě

Jižní Čechy – Českobudějovičtí kriminalisté opětovně žádají o pomoc při pátrání po pohřešované 55leté Lence Dolejšové z Chomutovska, která naposledy přechodně pobývala v jindřichohradecké Denisově ulici. Žena zmizela v polovině června 2012.

„Od té doby o sobě nepodala svým příbuzným či blízkým žádné informace a přes veškerou snahu se nepodařilo vypátrat místo jejího současného pobytu. Dle zjištěných indicií by se mohla pohybovat po celé republice a zdržovat se mezi lidmi bez domova,“ řekl policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Pohřešovaná Lenka Dolejšová měří asi 170 centimetrů, je hubená a má modré oči a plavé blond vlasy. Zdánlivě může vypadat o pár let starší. Markantními poznávacími znaky jsou operačně zkrácené prsty na nohou kromě palců, jizvy na břiše a beztvaré tetování o průměru asi tří centimetrů na předloktí levé ruky.

Pokud jste ženu někde viděli nebo víte, kde by se mohla nacházet, ozvěte se prosím kriminalistům na linku 158 nebo na číslo 974 226 383. Případně se dostavte na policejní služebnu v budějovické Plavské ulici č. 2.

Lenka Dolejšová. Foto: Policie ČR

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3