Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Štěpánovice – Kriminalisté z Českých Budějovic hledají další svědky srpnové tragické nehody u Štěpánovic, při které přišel o život 24letý řidič jednoho ze dvou havarovaných aut. Jeho spolujezdkyně (23) a řidička (31) druhého auta utrpěly těžká zranění a skončily v českobudějovické nemocnici.

Policejní mluvčí Miroslav Doubek připomněl, že nehoda se stala v pátek 11. srpna kolem 11. hodiny silnici mezi Štěpánovicemi a Třeboní. Podle prvotních zjištění havárii zřejmě způsobila přeživší řidička Škody Fabie, která po projetí zatáčky údajně přejela do protisměru, kde smetla Opel Astra, ve kterém cestovala mladá dvojice. Pro úplnou přesnost je třeba poznamenat, že žena ve fabii jela od Třeboně na České Budějovice a dvojice v opelu od Českých Budějovic na Třeboň.

„K objektivnímu posouzení události žádáme o spolupráci každého, kdo by mohl přispět k objasnění všech skutečností jakoukoliv důvodnou informací či poznatkem. Zejména řidiče, kteří místem v uvedené době projížděli, a mohli by kriminalistům poskytnout kamerový záznam jízdy uvedených vozidel či přímo místa události,“ řekl jihočeský policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Svědci se mají hlásit na lince 158 nebo na čísle 974 226 333 u kriminalisty Václava Sháněla. Případně mají přijít na 2. oddělení obecné kriminality Územního odboru PČR České Budějovice v Plavské ulici č. 2.

Nehoda u Štěpánovic. 3x Foto: Policie ČR

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3