Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Kopy do hlavy i do žeber. Recidivista v J. Hradci zaútočil na čtyři ženy

Jindřichův Hradec – Brutální napadení čtveřice žen (24 – 32 let) má na svědomí 26letý recidivista v Jindřichově Hradci. Incident se odehrál minulou středu 13. září kolem 22.15 hodin v Panské ulici a předcházela mu slovní rozepře. Agresor se podobného jednání dopustil už v minulosti a byl odsouzen k nepodmíněnému trestu odnětí svobody. Vězení opustil v červenci loňského roku.

První ženu kopl násilník do hlavy. Když spadla na zem, kopal ji dále do zad, hrudníku, hlavy i obličeje, a to tak silně, až poškozená omdlela. Skončila v nemocnici a ze svých zranění se bude léčit nejméně tři týdny.

„Druhou poškozenou měl opět nohou kopnout do žeber a do levé ruky, čímž ji způsobil přinejmenším pohmoždění ruky s lékařským ošetřením. Třetí ženu měl rovněž  kopnout do hlavy za levé ucho, čímž ji měl způsobit přinejmenším pohmoždění krku a bolesti hlavy s lékařským ošetřením a vystavením dočasné pracovní neschopnost,“ popsala policejní mluvčí Hana Millerová.

I čtvrtou ženu se agresor pokusil kopnout do obličeje. Ta se ale ráně vyhnula, takže jako jediná vyvázla bez zranění.

„Podezřelého muže na místě zadrželi spoluobčané a předali jej policistům  z obvodního oddělení, kteří ho umístili do policejní cely,“ dodala mluvčí Millerová.

Policisté stíhají násilníka pro ublížení na zdraví a výtržnictví. Na soud počká v českobudějovické vazební věznici. Hrozí mu až tříletý pobyt ve vězení.

Ilustrační snímek. Foto: policie.cz

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3