Jsme všude na jihu Čech.

G-Car České Budějovice

Jihočeška vyhrála mistrovství republiky hasičů v badmintonu

České Budějovice – Kapitánka Jana Mejzlíková z krajského ředitelství Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje v Českých Budějovicích je mistryní hasičů v badmintonu. Na republikovém 8. mistrovství České hasičské sportovní federace v Praze vybojovala titul ve dvouhře i čtyřhře.

Mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů zmínila, že turnaje se zúčastnilo 43 příslušníků a občanských zaměstnanců Hasičského záchranného sboru České republiky. Jihočeské profesionální hasiče reprezentovali Vladimír Picek z územního odboru v Písku a právě Jana Mejzlíková z krajského ředitelství.

„Vladimír Picek bohužel doplatil na velmi silné soupeře a ze skupiny do dalších bojů nepostoupil. Zato Jana Mejzlíková s postupem neměla problém. Skvělou formu pak ukázala i ve vyřazovacím pavouku, kde hladce prošla až do finále. Zde narazila na svoji tradiční rivalku z Vysočiny. Po dlouhém a napínavém boji zvítězila v rozhodujícím třetím setu 21:19 a právem si z Prahy odvezla zlatou mistrovskou medaili. Zlatý úspěch pak zkompletovala i v dámské čtyřhře,“ dodala mluvčí Vendula Matějů.

Jana Mejzlíková na stupni vítězů. Foto: HZS

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

  • reklama-tv-hcp.png

Reklama 2

  • logo-vykov-vertical-1.jpg

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3

  • Web-TV-jéčko-VDN_banner_1280x720.png