Jsme všude na jihu Čech.

G-Car České Budějovice

Jedničkáře v pátek pustí do Království lesa na Lipně zdarma

Lipno nad Vltavou – Vstup do rodinného parku Království lesa zdarma a svezení na lanové dráze za zvýhodněnou cenu 20 korun. Hned dva dárky pro děti se samými jedničkami na vysvědčení připravili v Lipně nad Vltavou. Školáci se mají prokázat vysvědčením nebo jeho kopií na pokladně.

Lipno přes prázdniny nabídne bohaté vyžití nejen dětem.

„Mezi nejnovější atrakce patří právě Království lesa, které leží v těsném sousedství oblíbené Stezky korunami stromů. Návštěvníci v něm naleznou několik desítek herních prvků, prolézaček, dřevěných hradů propojených provazovými lávkami, obří trampolíny, ale i živé kamerunské kozičky. Nechybí ani edukační prvky, které dětem přiblíží život lesních zvířat nebo například vlastnosti dřeva,“ popisuje mluvčí Lipenska Vojen Smíšek.

V Království lesa si přijdou na své jak děti, tak jejich rodiče.

„Ideální kombinací na jednodenní výlet je návštěva Stezky korunami stromů a Království lesa,“ říká ředitel Stezky Filip Pekárek a dodává, že v takovém případě se vyplatí využít zvýhodněné kombinované vstupenky na obě atrakce a také kartu hosta Lipno.card. O prázdninách s ní pořídíte rodinný kombinovaný vstup za 750 korun a ušetříte tak 210 korun.

Foto: kalendarakci.atlasceska.cz

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

  • reklama-tv-hcp.png

Reklama 2

  • logo-vykov-vertical-1.jpg

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3

  • Web-TV-jéčko-VDN_banner_1280x720.png