Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Hosté hotelu páčili dveře příborovým nožem. Poničili i koberec a zdi

Dačice – Opravdu svérázný způsob vstupu do hotelového pokoje zvolili muž a žena středního věku v Dačicích na Jindřichohradecku. Když se v pondělí kolem půlnoci vraceli z nočního tahu po městě, zjistili, že nemají klíče, které předtím zapomněli v pokoji. Doběhli proto na recepci, kde sebrali příborový nůž a vidličku a těmi pak dveře páčili.

„Dále za pomocí nerezového příborového nože s vidličkou měli společně odmontovat a poškodit kliku dveří s elektronickým zámkem. V pokoji samotném pak měl podezřelý muž při kouření nedopalkem cigarety propálit koberec,“ popsala policejní mluvčí Hana Millerová.

Ani žena ale nezůstala pozadu a znečistila špinavýma rukama dvě stěny pokoje. Celkově způsobili škodu za nejméně 25 tisíc korun.

Dačičtí policisté je teď stíhají pro přečin poškození cizí věci. “ Žena i muž převzali z rukou  policistů sdělení podezření. Případ nyní řeší policisté v režimu zkráceného přípravného řízení,“ doplnila mluvčí.

Dvojice by se měla do dvou týdnů ocitnout před soudem. Hrozí jim až roční vězení nebo peněžitý trest.

Ilustrační snímek. Foto: cz.depositphotos.com

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3