Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Historický úspěch Samsonu. Vaří nejlepší český ležák, zvítězil v prestižní světové soutěži

České Budějovice, 27. srpna 2018 – Pivovar Samson slaví historický úspěch. Ležák SAMSON byl oceněn v prestižní World Beer Awards jako nejlepší ležák českého typu vyráběný v České republice. Do Českých Budějovic tak putuje zatím nejvýznamnější ocenění v novodobé historii pivovaru založeného v roce 1795.

“Máme obrovskou radost, že jsme navázali na úspěchy našich předchůdců, kteří obdrželi mnoho významných ocenění na světových pivovarských soutěžích a vybudovali tak slávu Budějovického piva z našeho pivovaru. Samson nyní patří do extraligy světových piv. Český ležák je ve světě pojmem a pro nás je ctí, že ten nejlepší v České republice vaříme u nás
v Samsonu,” říká generální ředitel Pivovaru Samson Daniel Dřevikovský. “Velké poděkování patří všem našim zaměstnancům, kteří se na úspěchu podíleli. Víme, že bez masivních investic AB InBev by bylo téměř nemožné prosadit se v nabité konkurenci. Pro náš pivovarský tým je cena impulsem k další práci, abychom se stále zlepšovali,” dodává Dřevikovský.

World Beer Awards patří v pivním světě k těm nejprestižnějším mezinárodním oceněním. O výsledcích soutěže, v níž se konají tři kola, rozhoduje mezinárodní porota, jejíž členové z celého světa jsou špičkami ve svém oboru.

Pivovar Samson se nespoléhá jenom na vlajkovou loď, kterou je “dvanáctka”. Loni získala v České republice ocenění i “desítka”, pro řidiče v Samsonu připravují legendární Pito, které se opět vrací na piedestal nealkoholických piv.

Úspěchy Pivovaru Samson kvitují s povděkem i v ústředí AB InBev. “Samson se posunuje stále vpřed a dosahuje znamenitých úspěchů. Je to důkaz, že spojení našeho know-how s českým funguje nad očekávání dobře,” říká ředitel AB InBev pro právní záležitosti Fabio Riva.

Pivovar Samson, a.s., České Budějovice patří do portfolia společnosti AB InBev, která je největším světovým pivním koncernem. Mezi jeho další značky patří například Stella Artois, Corona či Foster´s. Česká republika jako pivní velmoc si v jeho portfoliu získává čím dál důležitější postavení, čemuž napomáhá investování do jejích tradičních značek, jako je právě Samson.

Jéčko Man

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3